Naprawa Tylnej Belki Opole – opolskie

Przedsiębiorstwo Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w wymianach belek skrętnych w samochodach francuskich. Wszystkie prace wykonujemy w odpowiednio przystosowanej hali przemysłowej, która została wyposażona w profesjonalne urządzenia dedykowane do regeneracji tego podzespołu. Tylna belka dostarczana jest przez naszą firmę do wielu firm działających w całej Polsce, jak również poza granicami administracyjnymi naszego kraju. Lwia część serwisów samochodowych trudniących się naprawami belki skrętnej instaluje gotowe elementy naszego wyrobu.

Tylna Belka

Zapraszamy serwisy, a także kierowców pasjonatów z okolic miejscowości Opole, do kupna tylnej osi do pojazdów Renault, Citroen, Peugeot w doświadczonej firmie. Przemyślane inwestycje, jak i ambitny plan rozwoju, umożliwiają nam regularne udoskonalanie procesu regeneracji tylnych belek.

Oferujemy sprzedaż tylnych osi w całej Europie, lecz i w naszym kraju, między innymi w Opolu.

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Dlaczego warto?:

  • Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta.
  • Nasza firma proponuje 3-letnią gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na tylną oś po regeneracji!
  • Wykonując regenerację instalujemy jedynie sprawdzone elementy.
  • Zapewniamy ekspresową dostawę na zamówione towary.
  • Jeśli prowadzą Państwo działalność gosp. funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, blisko miejscowości Opole, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – stworzymy dla Państwa indywidualną propozycję.

 

Nasza oferta obejmuje tylne zawieszenia do takich aut jak:

Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

Więcej informacji odnaleźć można tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Opole

 

Mówią na nasz temat:

  • Klienci naszej firmy chwalą podzespoły oferowane przez firmę Tylna Belka Polska. Tylną belkę dostarczamy kurierem do naprawy i później montujemy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maksymalnie 2 dni. (zaprzyjaźniony serwis samochodowy)

 

Naprawa Tylnej Belki Opole

 

Czy wiesz, że…

  • Firma Peugeot nie licząc produkcji samochodów, wytwarza także rowery, motorowery i elektronarzędzia – zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów

 

Opole

Region: opolskie

Tel. kontaktowy: 22 122 53 55

Naprawa Tylnej Belki Opole

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie