Naprawa Tylnej Belki Olkusz – małopolskie

Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w naprawach belek skrętnych w samochodach Peugeot, Renault, Citroen. Wszystkie naprawy tylnej osi realizujemy w odpowiednio przystosowanej powierzchni produkcyjnej, która została wyposażona w profesjonalne urządzenia przeznaczone do naprawiania tylnego zawieszenia. Tylną belkę dostarczamy do licznych warsztatów samochodowych funkcjonujących na terenie Polski, jak również poza granicami naszego kraju. Duża część serwisów trudniących się wymianą belki skrętnej montuje gotowe podzespoły naszej produkcji.

Tylna Belka

Zapraszamy warsztaty, jak również osoby indywidualne z miasta Olkusz, do naprawy tylnej belki do aut Peugeot, Renault, Citroen w sieci warsztatów o udokumentowanej renomie. Częste inwestycje, jak i ambitny projekt rozwojowy, umożliwiają nam codzienne usprawnianie poziomu usług.

– Oferujemy sprzedaż tylnych osi na terytorium całej Europy, ale i w naszym państwie, w tym w miejscowości Olkusz. –

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Dlaczego TylnaBelkaPolska.pl?:

  • Mamy ogromne doświadczenie w zakresie regeneracji tylnego zawieszenia.
  • Wykonując regenerację stosujemy wyłącznie markowe elementy.
  • Obiecujemy ekspresową wysyłkę na zamówione towary.
  • Tylna Belka Polska proponuje 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na regenerowane tylne belki!
  • Jesteśmy w stanie zaproponować indywidualnie dobraną ofertę dla wszelkich serwisów z miasta Olkusz. Prosimy o bezpośredni kontakt.

 

Głównym elementem naszej oferty są belki do następujących samochodów:

Renault

· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic
· Renault Kangoo
Peugeot
· Peugeot 106
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
Citroen

· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Berlingo

 

 

Opinie Kontrahentów z Olkusza:

  • Klienci naszej firmy chwalą sobie produkty sprzedawane przez firmę TylnaBelkaPolska.pl. Tylne osie wysyłamy do naprawy i później wstawiamy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maks 2 dni. (zaprzyjaźniony kontrahent)

 

Naprawa Tylnej Belki Olkusz

Dodatkowe informacje można znaleźć pod linkiem https://pl.wikipedia.org/wiki/Olkusz

 

Ciekawostka:

  • W trakcie bitwy nad Marną (I Wojna Światowa), francuskie wojsko wykorzystało taksówki marki Renault do transportowania potrzebnych posiłków na linię frontu.

 

Olkusz

Województwo małopolskie

Telefon kontaktowy: 22 122 53 55

Naprawa Tylnej Belki Olkusz

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Prosowice, Sucha beskidzka, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane

Shopping Cart
Scroll to Top