Naprawa Tylnej Belki Koluszki – łódzkie

Tylna Belka Polska – jesteśmy specjalistami w wymianach belek skrętnych w pojazdach Renault, Peugeot, Citroen. Wszelkie działania realizujemy w naszej sali przemysłowej, jaka jest wyposażona w nowatorską linię technologiczną do naprawy tylnego zawieszenia. Belka skrętna wysyłana jest przez naszą firmę do wielu warsztatów samochodowych funkcjonujących na terytorium Polski, a także poza granicami naszego kraju. Lwia część serwisów samochodowych zajmujących się regeneracją tylnej belki instaluje gotowe elementy naszego wyrobu.

Tylna Belka

Zapraszamy serwisy samochodowe oraz osoby indywidualne z okolic miasta Koluszki, do kupna tylnej osi do pojazdów Citroen, Peugeot, Renault w sprawdzonej sieci warsztatów. Częste inwestycje, jak również dynamiczny projekt rozbudowy, umożliwiają nam stałe usprawnianie poziomu usług. Proponujemy sprzedaż tylnych osi w całej Europie, jak i również w mieście Koluszki.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo belki skrętne do następujących aut:
Citroen
· Citroen Berlingo
· Citroen C5
· Citroen Saxo
· Citroen Xsara
· Citroen Xsara Picasso
Peugeot
· Peugeot 206
· Peugeot 306
· Peugeot Partner
· Peugeot 106
Renault
· Renault Kangoo
· Renault Megane
· Renault Laguna
· Renault Scenic

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Co nas wyróżnia?:

  • TylnaBelkaPolska.pl daje 36 miesięcy gwarancji, jaka nie jest objęta limitem kilometrów na tylne belki po regeneracji!
  • Gwarantujemy szybką i sprawną dostawę na zamówione towary.
  • Wykonując regenerację stosujemy jedynie markowe elementy.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w branży wymiany tylnych osi.
  • Jesteśmy w stanie zaproponować specjalną propozycję dla klientów mających firmę w mieście Koluszki. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

 

Ciekawe…

  • Założyciel przedsiębiorstwa Citroen podczas podróży przez Polskę zdobył patent na sposób wytwarzania maszyny do obrabiania zębatych kół daszkowych.

 

Naprawa Tylnej Belki Koluszki

Opinie Klientów z Koluszek:

  • Klienci naszej firmy są zadowoleni z produktów sprzedawanych przez sieć serwisów Tylna Belka Polska. Tylne osie wysyłamy do naprawy, a później wstawiamy gotowy produkt. Wszystko odbywa się w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. (partnerski autoserwis)

Koluszki

Region: łódzkie

Telefon do kontaktu: 22 122 53 55

 

Dodatkowe informacje znaleźć można na https://pl.wikipedia.org/wiki/Koluszki

 

Naprawa Tylnej Belki Koluszki

Wysyłka tylnej belki na terenie miast: Bełchatów, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz

Shopping Cart
Scroll to Top