Naprawa Tylnej Belki Inowrocław – kujawsko-pomorskie

Przedsiębiorstwo Tylna Belka Polska – specjalizujemy się w wymianie tylnych belek w pojazdach francuskich. Wszelkie naprawy tylnej osi wykonujemy w autorskiej powierzchni produkcyjnej, która jest wyposażona w rozbudowaną linię technologiczną dedykowaną do regenerowania tylnego zawieszenia. Belka skrętna wysyłana jest przez nas do setek warsztatów świadczących swoje usługi na terenie całej Polski, jak i poza granicami naszego kraju. Duża część autoserwisów zajmujących się naprawą tylnej osi stosuje elementy naprawione przez naszych mechaników.

Tylna Belka

Zapraszamy autoserwisy oraz osoby indywidualne z okolic miejscowości Inowrocław, do zakupu tylnej osi do pojazdów produkcji francuskiej w profesjonalnej sieci warsztatów. Częste inwestycje, jak również konsekwentnie realizowany projekt rozbudowy, pozwalają nam na regularne doskonalenie procesu regeneracji tylnego zawieszenia.

– W ofercie posiadamy sprzedaż tylnych belek w całej Europie, lecz i w Polsce, między innymi w Inowrocławiu. –

 

REGENERACJA TYLNEJ BELKI

Co wyróżnia naszą firmę?:

  • Nasza sieć warsztatów proponuje 36-miesięczną gwarancję, jaka nie jest objęta limitem km na regenerowane belki skrętne.
  • Obiecujemy sprawną i szybką dostawę na zamówione towary.
  • Wykonując naprawę instalujemy jedynie sprawdzone elementy.
  • Wyznacznikiem sukcesu jest dla nas Państwa satysfakcja.
  • Jeśli posiadają Państwo działalność gosp. funkcjonującą w branży motoryzacyjnej, niedaleko miejscowości Inowrocław, to prosimy o kontakt, a przygotujemy specjalną, indywidualną ofertę.

Oferta firmy obejmuje przede wszystkim belki do następujących samochodów:

Peugeot

· Peugeot Partner
· Peugeot 306
· Peugeot 206
· Peugeot 106

Citroen

· Citroen Xsara Picasso
· Citroen Xsara
· Citroen Saxo
· Citroen C5
· Citroen Berlingo

Renault

· Renault Scenic
· Renault Laguna
· Renault Megane
· Renault Kangoo

 

 

Klienci na nasz temat:

  • Usterka belki skrętnej naprawiona w ciągu 2 godzin. Satysfakcja gwarantowana, polecam ofertę tej firmy (Janusz Wróbel – kontrahent).

 

Naprawa Tylnej Belki Inowrocław

Dodatkowe informacje można odnaleźć tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Inowrocław

 

Ciekawostka:

  • Założyciel przedsiębiorstwa Citroen w czasie podróży przez Polskę zdobył patent na sposób wytwarzania maszyny do obrabiania kół zębatych daszkowych.

 

Inowrocław

Woj. kujawsko-pomorskie

Telefon do kontaktu: 22 122 53 55

Naprawa Tylnej Belki Inowrocław

Wysyłka tylnej belki na terenie miast : Bydgoszcz, Aleksandrów Kujawski, Bobrowo, Brodnica, Cekcyn, Chełmno, Chełmża, Ciechocinek, Dziewierzewo, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kruszwica, Lipno, Mąkowarsko, Mogilno, Nakło nad Notecią, Nowe, Pakość, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin.

Shopping Cart
Scroll to Top