Ekspresowa wysyłka

France Auto Service dostarcza tylne belki do setek firm w całej Polsce jak i poza granicami kraju. Do tej pory głównym odbiorcą były serwisy samochodowe lecz obecnie do współpracy dołączyli liczni klienci indywidualni. Produkt jest ogólnodostępny i może trafić do większej liczby zainteresowanych. Istnieje możliwość wysyłki belki bezpośrednio w miejsce wskazane przez osobę zamawiającą. Firma korzysta z usług ogólnopolskiej firmy transportowej, tak aby usprawnić dostawę. Działa to w następujący sposób:

  • klient zamawia telefonicznie bądź internetowo belkę
  • kurier dostarcza zregenerowaną belkę
  • klient zgłasza chęć zwrotu starej belki, firma wysyła kuriera

Cała operacja przebiega bardzo szybko, towar trafia do klienta następnego dnia od złożonego zamówienia. Jesteśmy przygotowani na każdą ilość zamówień, dzięki nowoczesnym narzędziom produkujemy dziesiątki belek dziennie do modeli takich jak: Peugeot 206, 106, 306, 405, Partner, Citroen Berlingo, C5, Saxo, Xsara, Xsara Picasso, Renault Laguna, Megane, Scenic, Kangoo.
Dzwoniąc do nas i zamawiając tylną belkę masz pewność że produkt będzie u Ciebie w ciągu 24 godzin!

Kupujący u nas tylną belkę otrzymujesz fakturę oraz gwarancję na 36 miesięcy bez limitu przejechanych kilometrów. Stali klienci uzyskują rabaty, przyznawane procentowo od ilości zamówionego towaru.