Regeneracja tylnej belki Renault

Renault to jeden z bardziej znanych producentów francuskich samochodów, założony już w 1989 roku. Ponadto, może pochwalić się długą historią, bowiem jest to jedna z najstarszych firm samochodowych. Swego czasu koncern produkował samochody wyłącznie we Francji, aktualnie sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej, gdyż jedynie 20% z całej produkcji powstaje w matczynym państwie. W dużej mierze wynikło to z potrzeby obniżenia kosztów pracy i przeniesienia większości fabryk do krajów, gdzie koszty robocizny są zdecydowane niższe. Niemniej jednak nie zaniżyło to w żaden sposób jakości produkowanych pojazdów Renault. Koncern sprawnie kontroluje zakłady i wciąż zachwyca klientów swą innowacyjnością. Dodatkowo, do Renault należą również inne znane nam wszystkim marki takie jak: Dacia, Alpine, Łada, Renault Samsung Motors i Moskwicz. Co więcej, producent ten jest w posiadaniu ponad 50% udziałów Nissana. Oba koncerny wspólnie działają by usatysfakcjonować w pełni klienta i opracowują niezliczone innowacje motoryzacyjne oraz technologiczne, wdrążając je w poszczególne modele aut.

regeneracja tylnej belki renault

Większość samochodów marki Renault projektowana jest z myślą o średnim zakresie cenowym. Są jednak niezmiernie popularne w szczególności jako auta miejskie. Renault Laguna oraz Megane można niejednokrotnie spotkać na ulicy podczas krótkiego spaceru po mieście. Renault Kangoo to zaś jedno z ulubionych aut dostawczych wybieranych przez małych, jak i średnich przedsiębiorców. Niestety starsze modele tych aut posiadają tzw. tylną belkę, a taki rodzaj zawieszenia jest dość awaryjny. Stan naszych dróg dodatkowo przyczynia się do szybszego wyeksploatowania zawieszenia. W związku z powyższym, po przejechaniu kilkunastu tysięcy kilometrów potrzebna jest naprawa lub regeneracja tylnej belki. Na szczęście taki proces zajmuje co najwyżej 3,5h, a koszt jest dostępny dla każdego posiadacza auta. Belka skrętna po przeprowadzonej regeneracji będzie prawie jak nowa i posłuży bezawaryjnie przez kolejnych kilka lat.

Zdarzają się oczywiście przypadki, w których regeneracja tylnej belki nie jest już możliwa i trzeba pomyśleć o jej wymianie na inną. W takiej sytuacji zapraszamy do kategorii Sklep. Każda belka skrętna dostępna w naszej ofercie może zostać dostarczona już następnego dnia w dowolne miejsce na terytorium Polski. Jeżeli jednak kupno nowego produktu nie będzie wymagane, a wystarczy jedynie regeneracja belki, z pewnością o tym poinformujemy. Dlatego też zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Regeneracja belek nie jest zadaniem łatwym, więc z chęcią udzielimy wszelkich dodatkowych informacji. Proces ten zresztą warto powierzyć profesjonalistom. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i sprawdzony proces technologiczny, który sprawia, że regeneracja tylnej belki odbywa się nie tylko bardzo profesjonalnie, ale również szybko. Po wykonaniu prac, naprawiony element możemy wysłać bezpośrednio do Twojego mechanika. Regeneracja belki w Renault (jak również innych samochodach francuskich) to flagowy element naszej oferty – jesteśmy liderem na Polskim rynku w tym zakresie.

Więcej na ten temat oraz orientacyjne ceny znajdą Państwo poniżej. Regeneracja belek – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.