Tylna belka PEUGEOT

Koncern PSA to francuski potentat specjalizujący się w produkcji samochodów osobowych i ciężarowych. W jego ramach funkcjonują znane dla wielu miłośników aut francuskich firmy Citroen i Peugeot . Peugeot, tak jak i pozostałe marki z Francji stosują szczególną postać zawieszenia tzw. tylną belkę. Ten rodzaj zawieszenia jest formą sztywnej osi poprzecznej wraz z zamocowanymi na dwóch końcach osi wzdłużnymi wahaczami z zestawem łożysk igiełkowych. Całości dopełnia układ drążków skrętnych. Niektóre modele Peugeota nieznacznie różnią się w zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych, zwłaszcza jeśli chodzi o miejsce osadzenia łożysk igiełkowych.

Tego typu zawieszenie ma zarówno swoich zagorzałych zwolenników, jak i też przeciwników. Zarówno jedni, jak i drudzy mają swoje racje, ale zdecydowana większość pomimo wad tylnej belki ceni sobie jazdę samochodami Peugeot. To właśnie ona gwarantuje wysoki komfort podróżowania oraz wyjątkową przyczepność do nawierzchni drogi, tym samym zapewniając bezpieczeństwo jazdy. Wraz z narastającym przebiegiem kilometrów tylna belka ulega szybkiemu wyeksploatowaniu, zwłaszcza że to niestety stan polskich dróg w dużej mierze przyczynia się do zużycia tylnego zawieszenia w samochodach Peugeot. Z myślą o potrzebach użytkowników „francuzów” nasza firma wyspecjalizowała się w regeneracji, naprawie i wymianie tylnej belki. Po sprawdzeniu i określeniu stopnia zużycia wszystkich elementów tylnego zawieszenia uruchamiamy odpowiednie kroki naprawcze wykonywane w nowoczesnym ciągu technologicznym. Do naprawy i regeneracji wykorzystujemy specjalistyczne urządzenia hydrauliczne oraz części i materiały o najwyższej jakości.

W naszej ofercie dostępnej na stronie internetowej tylnabelkapolska.pl każdy użytkownik samochodów Peugeot 106, 206, 306, 405 oraz Peugeot Partner znajdzie odpowiednią dla danego modelu tylną belkę. W przypadku zainteresowania wymianą usługa jest możliwa do wykonania w naszych warsztatach serwisowych usytuowanych m.in. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Świdnicy. Ponadto, oprócz regeneracji i wymiany prowadzimy sprzedaż wysyłkową gotowych tylnych belek bezpośrednio do klienta lub pod wskazany w zamówieniu warsztat. Wystarczy zadzwonić do naszych specjalistów, którzy pomogą wybrać najlepszą i najkorzystniejszą opcję. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa podczas poruszania się samochodami Peugeot na drodze i w rezultacie zadowolenie każdego klienta z przyjemnej i komfortowej jazdy. Z pewnością wielu użytkowników popularnych aut marki Peugeot ucieszy fakt, że regenerując tylną belkę w naszej firmie, oprócz skorzystania ze wspomnianej usługi wymiany otrzymują na produkt 3-letnią gwarancję bez limitu kilometrów.