Regeneracja tylnej belki Peugeot

Koncern PSA to francuski potentat specjalizujący się w produkcji samochodów osobowych i ciężarowych. W jego ramach funkcjonują znane dla wielu miłośników aut francuskich firmy Citroen i Peugeot. Peugeot, tak jak i pozostałe marki z Francji, stosuje szczególną postać zawieszenia tzw. tylną belkę. Ten rodzaj zawieszenia jest formą sztywnej osi poprzecznej wraz z zamocowanymi na dwóch jej końcach wzdłużnymi wahaczami z zestawem łożysk igiełkowych. Całości dopełnia układ drążków skrętnych. Niektóre modele Peugeota nieznacznie różnią się w zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych, zwłaszcza jeśli chodzi o miejsce osadzenia łożysk igiełkowych.

Tego typu zawieszenie ma zarówno swoich zagorzałych zwolenników, jak i też przeciwników. Zarówno jedni, jak i drudzy, mają swoje racje, ale zdecydowana większość, pomimo wad tylnej belki, ceni sobie jazdę samochodami Peugeot. To właśnie ona gwarantuje wysoki komfort podróżowania oraz wyjątkową przyczepność do nawierzchni drogi, tym samym zapewniając bezpieczeństwo jazdy. Wraz z narastającym przebiegiem kilometrów tylna belka ulega szybkiemu wyeksploatowaniu, zwłaszcza że to niestety stan polskich dróg w dużej mierze przyczynia się do zużycia tylnego zawieszenia w samochodach Peugeot. Z myślą o potrzebach użytkowników „francuzów” nasza firma wyspecjalizowała się w procesie, jakim jest regeneracja tylnej belki lub jej całkowita wymiana. Po sprawdzeniu i określeniu stopnia zużycia wszystkich elementów tylnego zawieszenia, uruchamiamy odpowiednie kroki naprawcze wykonywane w nowoczesnym ciągu technologicznym. Regeneracja belek odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń hydraulicznych oraz części i materiałów najwyższej jakości.

W naszej ofercie dostępnej na stronie internetowej tylnabelkapolska.pl każdy użytkownik samochodów Peugeot 106, 206, 306, 405 oraz Peugeot Partner znajdzie odpowiednią dla danego modelu tylną belkę. W przypadku zainteresowania wymianą, usługa jest możliwa do wykonania w naszych warsztatach serwisowych usytuowanych m.in. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Świdnicy. Regeneracja belki to jednak nie wszystko – prowadzimy również sprzedaż wysyłkową gotowych tylnych belek bezpośrednio do klienta lub pod wskazany w zamówieniu warsztat. Wystarczy zadzwonić do naszych specjalistów, którzy pomogą wybrać najlepszą i najkorzystniejszą opcję. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezwzględnego bezpieczeństwa podczas poruszania się samochodami Peugeot na drodze i w rezultacie zadowolenie każdego klienta z przyjemnej i komfortowej jazdy. Z pewnością wielu użytkowników popularnych aut marki Peugeot ucieszy fakt, że regeneracja tylnej belki w w naszej firmie to, oprócz skorzystania ze wspomnianej usługi wymiany, również 3-letnia gwarancja bez limitu kilometrów.

Regeneracja belek w samochodach francuskich to wbrew pozorom dość skomplikowany proces. Dlatego też warto postawić na naszą wiedzę i doświadczenie. Charakteryzuje nas nie tylko bardzo profesjonalne podejście do całego procesu, ale również szybki czas działania. Regeneracja belki na miejscu to kwestia maksymalnie kilku godzin. Natomiast gotowa belka zamówiona na naszej stronie jest wysyłana przez kuriera i trafia pod wskazany adres już następnego dnia.